Služby

Návrh zahrad

Postaráme se úplně o všechno. Od první schůzky, kdy si probereme vaši představu, až po finální náčrt. Vše zhodnotíme, naměříme, naceníme a zkonzultujeme. Vaše plány přizpůsobíme potřebám konkrétního prostoru.

Realizace zahrad

Umíme splnit všechna vaše přání. Začneme přípravou terénu, odstraníme stávající porost a dřeviny, nachystáme pozemek na výsadbu. Na vaši zahradu dopravíme cokoliv. Od petrklíče až po baobab. Záleží nám na kvalitě a proto vzrostlé stromy a keře dodáváme od předních českých školkařů.

Zajistíme

  • založení kvalitního trávníku ( setého či položíme travní koberce )
  • instalace automatických závlah ( značka TORRO a osvětlení zahrady )
  • výsadba stromů, keřů, květin, tvorba skalek…
  • ošetření po výsadbě
  • stavba suchých zídek, pokládka chodníků, kamenných šlapáků apod.
  • instalace drobného mobiliáře jako jsou lavičky, sošky, trpaslíci, lampy a další okrasné prvky

Údržba

Každý ovocný i okrasný strom či keř potřebuje pravidelnou péči, aby se mu dobře dařilo, rostl tak, jak má a nehrozilo, že spadne jeho část, nebo celý strom. Rádi vaši zahradu zkontrolujeme a dáme všem vašim mladým i starším a vzrostlým stromům správný tvar. Nesoustředíme se pouze na soukromé zahrady. Umíme se postarat i o parky, aleje apod. Kromě stromů upravujeme i živé ploty a pomůžeme i při sečení v těžce dostupném terénu.

Rizikové kácení

Stromy umíme i bezpečně pokácet. Soustředíme se především na rizikové kácení vzrostlých stromů, do kterého byste se nikdy neměli pouštět sami. Provádíme zdravotní řezy, redukce koruny i instalace dynamických vazeb. Stromy otestujeme přístrojem a kácíme pomocí stromolezecké techniky.